Movies
Ratings
117
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
FollowingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5