Movies
Ratings
357
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0