Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Our PlanetRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
BabyRated ★ 2.5
DaybreakRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0