Movies
Ratings
16
The Front LineRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0