Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5