Movies
Ratings
617
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
SafeRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FidelityRated ★ 3.5