Movies
Ratings
163
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.0