Movies
Ratings
100
Once We Were UsRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0