Movies
Ratings
92
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Drawing CloserRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5