Movies
Ratings
447
Late BlossomRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0