Movies
Ratings
196
Dancing QueenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0