Movies
Ratings
59
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0