Movies
Ratings
561
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 2.0
HeatRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Hudson HawkRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0