Movies
Ratings
99
About TimeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5