Movies
Ratings
37
CocoRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0