Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0