Movies
Ratings
1091- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5