Movies
Ratings
20
Sister ActRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0