Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0