Titles you rated
ElephantRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 4.5
- Memories in My FrameRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 2.5
The Other GuysRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 2.5
The Bride!Rated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
EternityRated ★ 4.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Good MorningRated ★ 3.0- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 3.0