Series
Ratings
33
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- ShortpaperRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0