Movies
Ratings
1408
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.5
The Asphalt JungleRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0