Movies
Ratings
61
The SubstanceRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5- About A Bad BoyRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0