Movies
Ratings
122
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 2.5
7 Women and a MurderRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0