Movies
Ratings
368
LeonRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0- HumintRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0