Series
Ratings
20
Why Women KillRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0