Movies
Ratings
121
Come and SeeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0