Titles you rated
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5- In Our DayRated ★ 3.0
- A Thunderstrike from Nowhere!Rated ★ 3.0
- PicnicRated ★ 3.0
- UnforgettableRated ★ 1.5
- Winter sleepRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Project YRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5- UndercurrentRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5