Series
Ratings
17
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0