Movies
Ratings
379
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 2.5
PawnRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0