Movies
Ratings
1318
SinnersRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5