Movies
Ratings
751
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5- White BearRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0