Movies
Ratings
57
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0