Series
Ratings
52
AnnaRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5- One NightRated ★ 3.0
Traces of LoveRated ★ 4.0
A JauntRated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 4.5
My LilacRated ★ 2.5
The Reason Not to ConfessRated ★ 3.5
CrevasseRated ★ 2.5
Modern GirlRated ★ 3.0- AbyssRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
The PalaceRated ★ 4.0
OddinaryRated ★ 2.5