Movies
Ratings
216
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0