Series
Ratings
22
Mask GirlRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.0