Movies
Ratings
265
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 1.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5