Series
Ratings
79
The Art of SarahRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 1.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
The 100Rated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5