Series
Ratings
54
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- The Woman Living Across the StreetRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 1.0
PhoenixRated ★ 4.0