Movies
Ratings
644
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Once Upon a CrimeRated ★ 1.5
NimonaRated ★ 3.5