Series
Ratings
12
MaskRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5