Series
Ratings
62
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Young SheldonRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0