Movies
Ratings
297
LooperRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 1.0
ImmortalsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Ugliest Woman in the WorldRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0