Movies
Ratings
228
Gray MattersRated ★ 2.5
Every Jack has a JillRated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 2.5
Before We GoRated ★ 3.0
AustenlandRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Goethe!Rated ★ 4.5
Maid in ManhattanRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5