Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5