Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Flowers of EvilRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 4.0