Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0