Series
Ratings
78
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0