Series
Ratings
25
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5