Titles you rated
- Love at the CrossroadsRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5